Výsledky hľadania
Doprava:  |
Termíny od: 18.09., 10 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
18.09.2025
|
10 dní
|
Last Minute
|
4 455 €
|
+550 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Expo 2025 v Osake a návšteva Tokia. Staňte sa súčasťou zázraku. Užite si pohľad na vzrušujúce zážitky, ktoré si môžete vychutnať na najväčšej svetovej show. Nájdete tu množstvo zaujímavého programu, fascinujúcich pavilónov, unikátnej gastronómie a rôznorodých zážitkov. Nahliadnite s nami do budúcnosti. Japonská spoločnosť je vo všetkom iná než naša.
Doprava:  |
Termíny od: 22.11., 11 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
22.11.2025
|
11 dní
|
First Minute
|
5 004,88 €
|
+0 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Zažime nevšednú a dobrodružnú cestu do Ekvádoru a na Galapágy! Očarujúci Ekvádor nás privíta nádhernou pestrou prírodou a fascinujúcou históriou. Od návštevy starobylých zrúcanín Inkov až po dobrodružstvo v tropických džungliach, na túto krajinu nezabudneme! A to je len začiatok, pretože kráľovstvo prírody, Galapágy nás prekvapí jedinečným ekosystémom, kde sa budeme cítiť ako v príbehu o Darwinovi.
Doprava:  |
Termíny od: 24.06., 8 dňové
|
Strava: polpenzia |
odlet: Bratislava |
24.06.2026
|
8 dní
|
First Minute
|
4 999 €
|
+35 €
|
odlet: Bratislava
|
|
Orkneje a Hebridy, divoké a nespútané ostrovy v Škótsku. Pozývame Vás na dobrodružnú cestu plnú miestnych mýtov, nádhernej prírody a prírodných úkazov.